Program pozamerytoryczny

Piątek, 20 września

Zapraszamy do udziału w kolacji koleżeńskiej oraz w zabawie tanecznej z muzyką na żywo – dla gości zagra zespół Carol Markovsky.

Miejsce: Namiot Sferyczny, Hotel Holiday Inn, Józefów
Czas: Piątek, godz. 20:00

Cena: 250zł brutto – ilość miejsc ograniczona!

Koncert grupy CAROL MARKOVSKY

CAROL MARKOVSKY TO CZŁOWIEK Z TŁUMU.
Żyje tu i teraz, w niespokojnych, niepewnych czasach. Czuje wiele emocji, doświadcza wielu ludzkich przeżyć, które mają wpływ na jego życie. To właśnie czyni z niego odrębną jednostkę. Twórczość zespołu to psychologiczny obraz ludzkiej natury oraz jej potrzeb. Każdy utwór opisuje inny stan emocjonalny. Dlatego muzyka zespołu jest zwierciadłem, w którym można odnaleźć swoje odbicie. Carol Markovsky nie ma jednej twarzy ani jednego wieku.
Wszyscy jesteśmy Carolem Markovskim.
Autorskie przebojowe teksty i melodie to cechy rozpoznawcze grupy. Frontman Szymon Fabisiak potrafi przykuć uwagę każdej widowni. Carol Markovsky był wielokrotnie oceniany za swoją sceniczną energię i autentyczność (m.in: finał festiwalu Stage4You 2021).
Managerem zespołu jest Andrzej Ludew, który w latach 1981-1985 tworzył i działał z legendarną Republiką i jej charyzmatycznym liderem, Grzegorzem Ciechowskim.

∗Program pozamerytoryczny nie jest finansowany ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE ani ze środków pochodzących od firm członkowskich Izby POLMED oraz MedTech Polska.
Wydarzenia opłacane są z wpłat uczestników oraz środków własnych organizatora.

Top